Mleko modyfikowane Bebiko pro plus 3

Mleko modyfikowane Bebiko pro plus 3

Mleko w proszku bebiko pro plus 3 polecane jest dla dzieci powyżej jednego roku życia. Zalecane jest przede wszystkim mamom, które nie mogą karmić piersią swoich dzieci. Mleko modyfikowane bebiko pro plus 3 swoim składem, zbliżone jest do naturalnego mleka matki. Wszystkie wartości odżywcze zawarte w mleku bebiko odpowiadają zapotrzebowaniu żywieniowym dzieci. Na rynku dostępnych jest wiele różnych mieszanek mleko modyfikowanego, które zaspokoi potrzeby każdego dziecka w różnym wieku. Mleko modyfikowane powstało w procesie przekształcenia mleka krowiego. Dzięki użyciu specjalistycznej technologi mleko modyfikowane ma podobny skład ożywczy co mleko matki. W mleko modyfikowanym znajdziemy witaminy, mikroelementy, probiotyki, prebiotyki, węglowodany oraz wiele innych cennych składników odżywczych. Bebiko pro plus 3 dostarcza młodemu organizmowi dziecka wszystko to, co jest mu niezbędne w tym wieku. Mleko modyfikowane z powodzeniem włącza się do diety dzieci, które słabo przybierają na wadze. 

Prawidłowy rozwój dziecka z bebiko pro plus 3

W sposób prawidłowy odżywione dziecko ma dobry humor i samopoczucie. Dlatego mamy coraz częściej sięgają po mleko modyfikowane, ponieważ to one sprawia, że dziecko otrzymuje wszystko, co jest mu niezbędne podczas żywienia. Bebiko pro plus 3 zawiera niezwykłą kompozycję wartościowych składników odżywczych wspierających prawidłowy rozwój psycho motoryczny małego dziecka. Mleko modyfikowane dba o prawidłowy rozwój mózgu oraz tkanki nerwowej dziecka. Zawarta w bebiko pro plus 3 witamina D i wapń rozwijają kości oraz zęby naszego maluszka. 

O czym należy pamiętać podczas podawania dziecku Bebiko pro plus 3?

Bebiko pro plus 3 należy przygotowywać bezpośrednio przed podaniem dziecku. Jeśli z jakiegoś powodu zostanie nam mleka w butelce, to należy go wylać, a pod żadnym pozorem nie wolno podawać go później dziecku. Mleko modyfikowane bebiko pro plus 3 nie można podgrzewać w kuchence mikrofalowej.