Mleko modyfikowane BEBIKO PRO+ 3

Mleko modyfikowane BEBIKO PRO+ 3

Mleko modyfikowane BEBIKO PRO+ 3

Mleko modyfikowane Bebiko Pro plus 3 przeznaczone jest dla dzieci powyżej 1. roku życia. Dieta naszego malca nadal różni się od diety dorosłych, dlatego też istotne jest, aby dostarczać wszystkie niezbędne składniki pokarmowe, które tak ważne są dla prawidłowego rozwoju dziecka. Nowa formuła Pro+ jest źródłem przede wszystkim niezbędnego błonnika w diecie Twojego dziecka. 

Mleko modyfikowane Bebiko Pro+ 3  może służyć jako dodatek do przygotowania kaszek bezmlecznych oraz kleików. Dodatkowo mleko te zawiera odpowiedni poziom białka, który tak bardzo wspiera zbilansowaną dietę, a także zawiera 40% wystarczającej dziennej porcji błonnika – stosując przy dwóch kubkach po ok. 200 ml. 

 Czym wyróżnia się formuła PRO+ na tle innych mlek modyfikowanych? 

– aż o 30% więcej błonnika, niż w innych mlekach modyfikowanych powyżej 1. roku życia

– żelazo dla rozwoju poznawczego dziecka

– Witaminę D oraz wapń dla mocnych kości

– Omega 3, które odpowiadają za prawidłowy rozwój układu nerwowego oraz mózgu

– Kompozycja galaktooligosacharydy i fruktooligosacharydy

Jak stosować Bebiko pro plus 3, czyli produkt wysokiej jakości w niskiej cenie! ?

Żywienie dzieci powyżej 1. roku życia, aż do ukończenie 2. roku stosujemy indywidualnie zgodnie z zapotrzebowaniem dziecka w danym wieku, oraz można skorzystać z podanej ma odwrocie opakowania informacji zalecanej dziennej porcji spożycia (liczba porcji na dobę wynosi 2  – 180 ml wody  plus 6 płaskich dobrze wymierzonych miarek dołączonej do opakowanie). 

 Należy pamiętać, aby nigdy nie podawać ponownie niewykorzystanej części mleka Twojemu dziecku oraz wykorzystać sporządzone mleko w ciągu dwóch godzin. Opakowanie zarówno przed jak i po otwarciu należy przechowywać w suchym miejscu, najlepiej w temperaturze poniżej 25 stopni Celsjusza oraz nie przechowywać w lodówce. Zawartość opakowania zaleca się zużyć w ciągu 1 miesiąca od otwarcia. W razie wystąpienie jakichkolwiek niepożądanych reakcji alergicznych, należy odstawić spożycie mleka modyfikowanie i skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu.