Bebiko pro plus 3 dla dzieci powyżej 1 roku życia

Bebiko pro plus 3 dla dzieci powyżej 1 roku życia

Mleko modyfikowane Bebiko pro plus 3 przeznaczone jest dla dzieci powyżej 1 roku życia. Dzięki temu dziecko uzupełnia dzienne zapotrzebowanie na błonnik. Niezwykła formuła Nutriflor PRO+ 3 zawarta w mleku zawiera ponad 30 procent więcej błonnika niż w innych mlekach w proszku w innych mlekach dla dzieci powyżej 1 roku życia. Bebiko pro plus 3 zawiera specjalną mieszankę oligosacharydów FOS/GOS, które są źródłem błonnika pokarmowego. Mleko modyfikowane bebiko zawiera witaminę D, żelazo, wapń, a także kwasy tłuszczowe niezbędne do prawidłowego rozwoju i wzrostu dziecka. 

Bebiko pro plus 3 specjalnego przeznaczenia dla dzieci

Bebiko pro plus 3 to specjalna mieszanka mleka modyfikowanego, którą podaje się dzieciom powyżej pierwszego roku życia. Dzięki bogactwu białka oraz innych substancji odżywczych dodaje dziecku energii na cały dzień poznawania świata. Kwasy alfa linolenowy zawarty w mleku modyfikowanym bebiko pro plus 3 wspomaga pracę układu nerwowego. Z kolei żelazo oraz jod wspomaga funkcje poznawcze dziecka. Bebiko pro plus 3 zawiera oligosacharydy, które są niezwykle ważnym błonnikiem pokarmowym. Mleko w proszku jest niezwykle istotne ze względu na bogactwo białka, które odpowiada za rozwój mięśni dziecka. Bebiko pro plus 3 polecane jest mamą chcącym urozmaicić dietę dziecka o coraz to nowsze produkty. Mleko w proszku można również dodać do kaszki. 

Mleko modyfikowane Bebiko pro plus 3

Mleko modyfikowane Bebiko pro plus 3 powstały na podstawie mleka krowiego. Dzięki specjalnemu procesowi, mleko krowie zostaje przetworzone na mleko w proszku. Dodaje się do niego witaminy, mikroelementy, probiotyki i prebiotyki, które są niezbędne, by dziecko mogło prawidłowo się odżywiać. Bebiko pro plus 3 podawane jest również dzieciom, które z różnych względów nie mogą być karmione mlekiem matki. 

 Bebiko pro plus 3 (bezkompromisowa jakość i profesjonalna obsługa – sklep online) to mleko modyfikowane zawierające wszelkie niezbędne substancje odżywcze, Bebiko pro plus 3 zawiera białko oraz witaminy, Bebiko pro plus 3 to mleko w proszku dla dzieci powyżej pierwszego roku życia.